PS Aktivita

"Aktivita firmy" je výstup s okamžitou dostupnosťou aj z mobilných zariadení prostredníctvom našej aplikácie špeciálne vytvorenej pre tieto účely. Funkcia "Aktivita firmy" sa nachádza ako doplnok v novej záložke "Aktuálne", kde sú zobrazené údaje o tržbách, stave peňazí a pohľadávok.

Čistý dizajn tejto inovatívnej funkcie ponúka na prvý pohľad tie najdôležitejšie firemné ukazovatele: neprehliadnuteľný výkon firmy uvedený v percentách vizuálne zobrazený ako otáčkomer, pod ktorým sú prehľadne zoradené v číselnej podobe stavy tržieb, zaplatené, fakturované, nevyfakturované dodacie listy, vyfakturované dodacie listy či objednávky. Prehľad možno nastaviť pre denné, týždenné, mesačné alebo ročné poskytnutie dát. Sprístupnené je aj porovnanie s priemernými tržbami za posledný rok. V globálnych predvoľbách - odberatelia možno nastaviť aj plán.
Údaje o aktivite firmy si môžete nechať v pravidelných intervaloch zasielať do mobilnej aplikácie "PS Aktivita".

Špeciálna mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia PS Aktivita rozširuje možnosti informačného systému PREMIER. Aplikácia zobrazuje manažérom kľúčové ekonomické údaje z komplexného informačného a ekonomického softvéru PREMIER system a teda okamžitý prehľad o hospodárení firmy kdekoľvek a kedykoľvek. Jedná sa unikátny prehľad funkcie "Aktivita firmy" vrátane podpory mobilných zariadení. Túto možnosť ocenia najmä manažéri, ktorí trávia väčšinu času na cestách či u zákazníkov. Hlavnou výhodou mobilných riešení je najmä zvýšenie produktivity firmy, úspora peňazí a uspokojenie potrieb zákazníkov.

Grafické znázornenie aktivity firmy je na výstupe jednoduché, zrozumiteľné a okamžite dostupné aj z mobilných zariadení s operačným systémom Android a iOS. Účelom pokrokovej aplikácie je umožniť náhľad na zásadné firemné informácie prostredníctvom bežných dotykových mobilných telefónov a tabletov. Menovite s aktuálnym dátumom zobrazuje "budíkový" výkon firmy v percentách, tržby aj ďalšie firemné výkony synchronizované s desktop verziou PREMIER system.

Popis nastavení komunikácie a ovládania mobilníej aplikácie PS Aktivita si môžete prečítať TU»

 

 

Máte otázku? Napíšte nám a my Vám ju radi zodpovieme.

 

 

kalkulacia