PREMIER Outsourcing

PREMIER Outsourcing je cloudová služba, prostredníctvom ktorej môžete prevádzkovať zakúpený informačný systém PREMIER (aj s jeho doplnkami) na výkonných serveroch spoločnosti PREMIER system a.s., a to úplne bez starostí a bez potrebnej investície do vašeho firemného hardvéru.

 

Čo je Outsourcing

V praxi to znamená, že klient sa prostredníctvom vybranej technológie pripojuje k dátovej základni informačného systému, ktorú vlastní a spravuje outsourcingová spoočnosť (PREMIER system a.s.), ktorá na základe zmluvného vzťahu poskytuje užívateľovi komplexnú starostlivosť a servis informačného programu PREMIER system. Outsouringová spoločnosť taktiež preberá všetku zodpovednosť za prevádzku informačných technológii a za všetky úkony spojené s prevádzkou a údržbou. Za dobu 10 rokov túto službu využilo viac ako 400 spoločností bez ohľadu na veľkosť firmy. Zaroveň počet záujemcov, ktorí zverujú dáta našej spoločnosť, dynamicky rastie. 

 


Odbornosť a silné zázemie


Venujte sa iba svojmu podnikaniu a starostlivosť o informačné technológie (komplexné IT riešenie) nechajte na našich pleciach

Bezpečnosť a rýchlosť


Garantujeme bezpečnosť a zálohy vašich dát, rýchlu prevádzku bez výpadkov, spoľahlivú úroveň služieb a kvalitnú podporu.

Nič vás neobmedzuje


Pripojte sa bezpečne kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pracujte so svojimi klientami online (účtovné firmy). Prepojte svoje vzdialené pobočky.

Úspora financií


Ušetrite financie za nákup a aktualizácie hardvéru, spravú a služby správcov IT. Pripojte sa vzdialene, bezpečne odkiaľkovek.

 

 

Ďalšie dôvody prečo zvoliť PS Outsourcing

Ďalšie dôvody prečo zvoliť PS Outsourcing
 • V porovnaní s doterajšou prevádzkou Vás služba nijako neobmedujze.
 • Zákazník nemusí vlastniť server ani potrebný softvér.
 • Možnosť pripojiť sa cez internet odkiaľkoľvek, vrátane mobilných zariadení ako je napr. iPad,iPhone, Android ...
 • Vzdialené pobočky prepojené online.
 • Zákazník nemusí riešiť zálohy a správu siete..
 • Výrazne vyššia rýchlosť, bezpečnosť a stabilita (všetky výpočty prebiehajú na servere)
 • Rýchlejšie riešenie prípadných problémov v programe PREMIER.
 • Online technická podpora.

 

 

Cenník služby PREMIER outsourcing : 

 

Prvý užívateľ

 

 • Jednorazový zriaďovací poplatok - v cene je zahrnuté kompletné nastavenie nutné pre fungovanie systému vrátane tlačiarní ....

80€ / jednorazovo

 • Mesačný poplatok - kompletná údržba, zálohovanie

24€ / mesačne

 


Ďalší užívateľ

 

 • Jednorazový zriaďovací poplatok - v cene je zahrnuté kompletné nastavenie nutné pre fungovanie systému vrátane tlačiarní .... 

40€ / mesačne

 • Mesačný poplatok - kompletná údržba, zálohovanie

18€ / mesačne

 

 

(ceny sú uvedené bez DPH)

V prípade väčšieho počtu užívateľov je možná individuálna dohoda.

Ceny sú platné jeden rok od podpísania zmluvy. Zmena cien pred podpísaním zmluvy vyhradená. Licencie na samotný softvér PREMIER sú cenovo zhodné a samozrejme sa dajú preniesť z hardvéru zákazníka.

 

 

 

 

 

Máte otázku? Napíšte nám a my Vám ju radi zodpovieme.

 

 

kalkulacia