premier_ekasa

Určite išli okolo Vás správy, že od 01.04.2019 začala platiť pre všetkých podnikateľov nová legislatíva ohľadne registračných pokladníc s názvom eKasa. Ide o online pripojenie všetkých pokladníc na systém Finančnej správy SR. Takže už nebudú fungovať Elektronické registračné pokladnice (ERP), ale budú Online registračné pokladnice (ORP). Všetky bločky sa teda budú musieť, okrem uloženia do chráneného dátového uložiska, aj online odosielať na server Finančnej správy SR.

od 01.04.2019
je eKasa povinná pre všetky novovzniknuté podnikateľské subjekty (nové IČO), ktoré prijímajú tržby v hotovosti alebo aj pre stávajúce firmy, ktoré doteraz nemali žiadnu elektronickú pokladnicu.

od 01.07.2019
je eKasa povinná pre všetky podnikateľské subjekty, ktoré prijímajú tržby v hotovosti.

 


PREMIER system je na eKasu pripravený

Dokonca máme pre Vás nachystané 2 riešenia

Máme k dispozícii riešenia, ktoré sú už teraz k dispozícii a majú plnú podporu v systéme Premier.

 

 

 

Stačí zavolať na našu hotline linku 034/ 225 1014 alebo napísať mail na adresu obchod@ipremier.sk alebo vyplniť formulár nižšie , kde zadáte Vaše požiadavky a my Vám s riešením pomôžeme. Záujemcov o eKasy alebo o informácie budeme postupne kontaktovať.

 


Ako už to bolo v prípade ERP (elektronické registračné pokladnice), tak i v prípade ORP (online registračné pokladnice) nám všetko, čo sa týka pokladníc, čiže aj servis, dodáva spoločnosť WITTO, s.r.o.. Táto spoločnosť s registračnými pokladnicami pracuje od r.1995, kedy boli prvýkrát zavedené na Slovensku. Preto majú dostatok skúseností a vedia Vám dobre a kvalitne poradiť aké riešenie pre Vás bude najvhodnejšie. A nielen to, dodané pokladnice Vám aj nainštalujú a budú k nim poskytovať zaškolenie a profesionálny servis. K tomu Vám vedia zabezpečiť aj pripojenie k internetu, WIFI sieť a ďalšie služby z oblasti počítačov.,


Odporúčame, nenechávať si riešenie Vašich potrieb na poslednú chvíľu.

 

 

 

Máte otázku? Napíšte nám a my Vám ju radi zodpovieme.

 

 

Máte otázku? Napíšte nám a my Vám ju radi zodpovieme.

 

 

kalkulacia