Služby

Prioritou spoločnosti PREMIER system a.s. je profesionálne poskytovanie komplexného balíka služieb spojených so zavádzaním-implementáciou informačného systému, s jeho prevádzkou-servisom, údržbou a úpravou na mieru, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Našim zákazníkom ponúkame komplexnú, odbornú a flexibilnú zákaznícku podporu, ktorú môžu využívať nielen naši klienti, ale aj potencionálni záujemcovia o naše produkty. Naša zákaznícka podpora sa v rámci služieb zameriava na tieto priority:

Prezentácia - služby pri výbere nového informačného systému

Naša firma registruje každého záujemcu už pri prvom kontakte ako potenciálneho užívateľa a už v tejto fáze sa mu snaží poskytnúť maximum informácií, vrátane možnosti poskytnutia prezentácie našich produktov osobnou návštevou jedného z našich skúsených odborníkov v sídle Vašej firmy, a to úplne zadarmo.

Nájsť správne riešenie pre váš podnik znamená zodpovedať mnoho otázok zo všetkých oblastí prevádzky firmy. Naši konzultanti budú spoločne s vami pracovať na ich zodpovedaní. Vykonajú detailnú analýzu Vašich potrieb a požiadaviek, navrhnú optimálne riešenie pre Vašu firmu a odporučia Vám optimálnu konfiguráciu softvéra aj hardvéra.

V priebehu skúšobnej prevádzky Premier system môže aj potenciálny zákazník využiť telefonickú či emailovú hotline pre podporu, bez toho aby bol už registrovaným zákazníkom, teda mal zakúpenú licenciu.

Ceník služieb PREMIER system 

 

 

Máte otázku? Napíšte nám a my Vám ju radi zodpovieme.

 

 

kalkulacia